پیشنهاد کاغذی

پیشنهاد کاغذی

2 روز پیش

پخش کننده موزیک حرفه ای در ابعاد یک قلم

تاریخ انتشار ۱۷ بهمن, ۱۳۹۳

اگر به‌خاطر داشته باشید سال‌ها پیش زمانی‌ که شرکت هایی مثل سونی و یا اپل اولین موزیک پلیر‌های خود را روانه بازار کردند، سیل عظیمی‌ از توجه عموم برای تهیه این تجهیزات، جلب شد. هر ماه یک مدل با سبک و سیاقی کاملاً متفاوت، در رنگ ها و حجم‌های مختلف روانه بازار می‌شد، تا اینکه بازار تبلت ها شکل گرفت و استفاده و توجه به این تجهیز کمرنگ تر شد. از آنجائیکه همیشه بازار فناوری پتانسیل و کشش محصولات جدید در این زمینه را دارد، بدون شک معرفی‌ محصولی جدید با استقبال عموم روبرو خواهد شد، حال آنکه این…

اگر به‌خاطر داشته باشید سال‌ها پیش زمانی‌ که شرکت هایی مثل سونی و یا اپل اولین موزیک پلیر‌های خود را روانه بازار کردند، سیل عظیمی‌ از توجه عموم برای تهیه این تجهیزات، جلب شد. هر ماه یک مدل با سبک و سیاقی کاملاً متفاوت، در رنگ ها و حجم‌های مختلف روانه بازار می‌شد، تا اینکه بازار تبلت ها شکل گرفت و استفاده و توجه به این تجهیز کمرنگ تر شد.

mobile audio player

از آنجائیکه همیشه بازار فناوری پتانسیل و کشش محصولات جدید در این زمینه را دارد، بدون شک معرفی‌ محصولی جدید با استقبال عموم روبرو خواهد شد، حال آنکه این محصول یک موزیک پلیر با ظاهری کاملا شکیل و کارآمد با قابلیت‌های بسیار زیادی باشد.

اگر در اشکال ذیل دقت کنید طرح پخش کننده موسیقی را می‌بینید که به ابعاد یک قلم است و کارایی های مختلفی‌ را برای شما فراهم می‌کند.

mobile audio player (1)

پلیر فوق با هدف پخش موزیک و استفاده از سرویس‌های پخش موسیقی مثل آیتیونز رادیو و یا اسپاتیفای طراحی شده است، بدیهی‌ است برای ارائه این سرویس اتصال قلم به اینترنت توسط وای-فای میسر می شود.

از نظر شکل ظاهری این قلم پخش کننده موسیقی را می‌توان به دو قسمت تقسیم کرد. قسمت بالایی شامل دکمه‌های کم و زیاد صدا و تغییر موزیک درحال پخش است و در قسمت پائین صفحه نمایش LED‌ قرار دارد.

mobile audio player (2)

به گفته آقای Kizuku Kitada با به بازار آمدن این دستگاه، طرفداران بسیار زیادی از آن‌ استقبال خواهند کرد و شکل جدیدی از موزیک پلیر‌ها معرفی‌ می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *