پخش کننده موزیک حرفه ای در ابعاد یک قلم | فضا 2 موزیک

پخش کننده موزیک حرفه ای در ابعاد یک قلم | فضا 2 موزیکپیشنهاد کاغذی

5 روز قبل

پیشنهاد کاغذی

4 هفته قبل

پخش کننده موزیک حرفه ای در ابعاد یک قلم

تاریخ انتشار ۱۷ بهمن, ۱۳۹۳

اگر به‌خاطر داشته باشید سال‌ها پیش زمانی‌ که شرکت هایی مثل سونی و یا اپل اولین موزیک پلیر‌های خود را روانه بازار کردند، سیل عظیمی‌ از توجه عموم برای تهیه این تجهیزات، جلب شد. هر ماه یک مدل با سبک و سیاقی کاملاً متفاوت، در رنگ ها و حجم‌های مختلف روانه بازار می‌شد، تا اینکه بازار تبلت ها شکل گرفت و استفاده و توجه به این تجهیز کمرنگ تر شد.

mobile audio player

از آنجائیکه همیشه بازار فناوری پتانسیل و کشش محصولات جدید در این زمینه را دارد، بدون شک معرفی‌ محصولی جدید با استقبال عموم روبرو خواهد شد، حال آنکه این محصول یک موزیک پلیر با ظاهری کاملا شکیل و کارآمد با قابلیت‌های بسیار زیادی باشد.

اگر در اشکال ذیل دقت کنید طرح پخش کننده موسیقی را می‌بینید که به ابعاد یک قلم است و کارایی های مختلفی‌ را برای شما فراهم می‌کند.

mobile audio player (1)

پلیر فوق با هدف پخش موزیک و استفاده از سرویس‌های پخش موسیقی مثل آیتیونز رادیو و یا اسپاتیفای طراحی شده است، بدیهی‌ است برای ارائه این سرویس اتصال قلم به اینترنت توسط وای-فای میسر می شود.

از نظر شکل ظاهری این قلم پخش کننده موسیقی را می‌توان به دو قسمت تقسیم کرد. قسمت بالایی شامل دکمه‌های کم و زیاد صدا و تغییر موزیک درحال پخش است و در قسمت پائین صفحه نمایش LED‌ قرار دارد.

mobile audio player (2)

به گفته آقای Kizuku Kitada با به بازار آمدن این دستگاه، طرفداران بسیار زیادی از آن‌ استقبال خواهند کرد و شکل جدیدی از موزیک پلیر‌ها معرفی‌ می‌شود.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *