برنامه بازگردانی فایل‌های پاک شده در اندروید | فضا 2 موزیک

برنامه بازگردانی فایل‌های پاک شده در اندروید | فضا 2 موزیکپیشنهاد کاغذی

6 روز قبل

پیشنهاد کاغذی

4 هفته قبل

برنامه بازگردانی فایل‌های پاک شده در اندروید

تاریخ انتشار ۲۳ بهمن, ۱۳۹۳

از دست دادن بعضی از فایل های گوش‏‏‏ی برای ما کمی ناراحت کننده است و برای بازیابی فایل از دست رفته کارهای بسیاری را انجام داده اید ولی هرگز موفق به بازگشت آن فایل نشده اید. وقتی یک فایل در کامپیوتر شما بصورت اتفاقی حذف می شود نگران حذف شدن آن عکس یا فایل خود نیستید زیرا می توانید آن را از سطل زباله کامپیوتر خود آن را دوباره بازیابی کنید و فایل را به حالت قبل برگردانید. کاربران اندرویدی می توانند از این پس فایل های حذف شده خود را دوباره بازیابی کنند و اگر بصورت ناخواسته و اتفاقی فایلی حذف شد دیگر نگران نباشند زیرا می توانید فایل یا هر موردی که حذف کرده اید دوباره بازگردانی کنید. دیگر نیازی نیست حجم اینترنت خود را صرف نرم افزارهای کنید که هیچ کمکی نمی توانند به شما بکنند. در ادامه شما کاربران را با نرم افزاری آشنا می کنیم که بسیاری از کاربران از آن استقبال می کنند و مورد نیاز هر کاربری می باشد. نرم افزاری که قصد معرفی آن را داریم بسیار سریع و کاملا رایگان می باشد. عملکرد این نرم افزار شبیه سطل زباله کامپیوتر است که می توانید فایل حذف شده را بازیابی کنید.

Recycle Bin

این نرم افزار Dumpster نام دارد که کار این نرم افزار شبیه سطل زباله در سیستم عامل ویندوز می باشد. حجم این نرم افزار کم بوده که خود یک نمره مثبت می توان به آن داد. پس از نصب نرم افزار اقدام به جستجوی فایل های سیستم اندرویدی شما می پردازد پس از به پایان رسیدن جستجو گوشی خود را دوباره راه اندازی کنید با این این عمل نرم افزار فعال می شود و از این پس با حذف هر نرم افزار یا فایلی می توانید آن را بازیابی کنید و دوباره به حالت اولیه بازگردانید. نرم افزار Dumpster داری ۳ منو کشویی که در بالای صفحه وجود دارد می توانید به بخش های دیگر که هر کدام مجزا هستند وارد شوید که از سمت چپ به راست صفحه نمایش شما مشخص شده است. منوی کشویی اول مربوط به تنظیمات می باشد. منوی کشویی دوم مربوط به بازیابی فایل ها می باشد که مشخص می کند قصد بازیابی تصاویر، موزیک، یا نرم افزار است. منوی سوم مربوط به علامت گذاری بصورت کلی یا بصورت تکی می باشد و منوی آخر مربوط به بازیابی به صورت اندازه، نام فایل، دیتا و دیگر موارد می باشد.


[button color=”blue” target=”_blank” link=”http://www.kaghazi.com/Programs/Baloota.dumpster_113.zip” font=”0″]دانلود رایگان نرم‌افزار MomentCam برای اندروید[/button]
• حجم: ۴.۰۳ مگابایت
• نسخه: ۱.۰.۰۱.۱.۱۱۳.۲۹۰۵
• اجرا در: اندروید ۲.۳ به بالا
• رمز فایل فشرده: www.kaghazi.com
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *